Avon SPA Planet biała herbata – żel myjący, maseczka i krem do twarzy

Kosmetyki zielona herbata

Avon SPA Planet wydało serie kosmetyków pielęgnującą do twarzy na bazie zielonej herbaty w której skład wchodzi:
-żel myjący do twarzy,
-energizująca maseczka,
-rozświetlająco-nawilżający krem do twarzy

ŻEL DO MYCIA TWARZY:

Pojemność: 150ml
Sposób użycia: Wmasować w wilgotną skórę twarzy,dokładnie spłukać.
Dane z opakowania: Zawiera ekstrakt z białej herbaty-potężnego przeciwutleniacza znanego ze swych właściwości chroniących skórę przed szkodliwym wpływem środowiska.
KONSTYSTENCJA: rzadkiego żelu,
BARWA: przezroczysty,
ZAPACH: świeży mocny zapach czuć woń herbaty i jednocześnie cytryny.
OPIS: wygodny w użyciu, łatwo aplikuję się go za pomocą pompki, niewielka ilość wystarcza na intensywne spienienie i umycie twarzy dlatego mogę stwierdzić że jest ekonomiczny w użyciu. Po umyciu skóra jest świeża, odprężona, jaśniejsza. Po osuszeniu twarzy moją cera jest delikatnie naciągnięta i przesuszona.
MOJA OCENA: żel jest świetny pod względem zapachu, nadaje się raczej od cery normalnej bez skłonności do niedoskonałości i do cery zmęczonej ale niestety przesusza skórę.(skala ocenian ia od 1-5)
Oceniam żel na 4-.

ENERGIZUJĄCA MASECZKA Z BIAŁĄ HERBATĄ

Pojemność: 75ml
Sposób użycia: Rozprowadzić cienką warstwę na czystej, osuszonej skórze, omijając okolice oczu i linię włosów. Pozostawić maseczkę do wyschnięcia (na ok 20min), po czym ciągnąć.Używać raz w tygodniu.
Dane z opakowania: Maseczka typu „peel off” usuwa zanieczyszczenia skóry, czyniąc ją gładką, czysta i pełną energi.Produkt przebadany dermatologicznie.
KONSYSTENCJA: maseczka bardzo gęsta i jednocześnie ciężka do rozsmarowania.
BARWA: przezroczysta,
ZAPACH: świeży nie zbyt mocny zapach czuć woń herbaty i jednocześnie cytryny
OPIS: Pomimo gęstej konsystencji i przez to mało wygodnego aplikowania jej, uważam że jest świetna! Już po 5 minutach po nałożeniu czuć jak „naciąga” moją cerę, tworząc skorupę która spina skórę tak mocno że ciężko wykonać ruchy miniczne. Po aplikacji skóra jest świecąca a maseczka stale przezroczysta. Największym jej plusem jest to że naprawdę czuć jej działanie po nałożeniu jak i z ciągnięciu, już po 5 nałożeniu jej widzę że wągry w okolicy czoła i na nosie zmniejszyły się. Cera jest rozpromieniona, zdrowsza i pełna wigoru. Idealna po męczącym dniu.
MOJA OCENA: 100% kosmetyk SPA-idealna maseczka peel off dlatego wystawiam (w skali od 1-5) ocenę 5.

ROZŚWIETLAJĄCY-NAWILŻAJĄCY KREM DO TWARZY SPF 10

Pojemność: 75ml
Sposób użycia: delikatnie wmasować w oczyszczoną skórę twarzy szyi ruchem skierowanym ku górze i zewnątrz
Dane z Opakowania: krem na bazie zielonej herbaty nawilżająco regeneracyjny.
KONSYSTENCJA: rzadki wodny krem,
BARWA: biały
ZAPACH: świeży nie zbyt mocny zapach czuć woń herbaty i jednocześnie cytryny.
OPIS: Krem bardzo bobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Skóra jest gładka, nawilżona, nawodniona, delikatnie świecąca. Podczas aplikacji krem wydaje się zimny co jednocześnie sprawia że czuć orzeźwienie i energizujący zapach Polecam krem po ciężkim męczącym dniu, cera wydaje się rześka.
MOJA OCENA: Polecam do cery normalnej i ze skłonnościami do przesuszania oraz osób zestresowanych czy po męczącym dniu, na pewno można uznać że to krem regenerujący.Moja ocena (w skali od 1-5) wynosi 5.
 

Rekomendowane artykuły