Bądź kobieca tej jesieni!

Bądź kobieca tej jesieni!

Sukienki nieodłącznie kojarzą mi się z latem. Wtedy mogę nosić te w ciepłych, letnich kolorach z dużą ilością falbanek. Czuję się w nich lekko

i zwiewnie niczym zaczarowana nimfa. Niestety, lato ma to do siebie, że bardzo szybko mija i przychodzi jesień i wszystkie letnie sukienki trzeba schować do szafy by tam przeczekały to następnego lata. Może to się wyda śmieszne, ale dość niedawno zdałam sobie sprawę, że sukienki to mogę nosić cały rok, nie muszę ograniczać się tylko do lata.Postanowiłam sprawdzić co takiego mogłabym nosić tej jesieni i czego szukać podczas najbliższych zakupów.

Jaka sukienka na jesień?

Bądź kobieca tej jesieni!Pierwsze co zwróciło moją uwagę to fakt, ze jesienne sukienki mogą być również w kwiaty, mogą pojawić się na nich motywy zwierzęce np. cętki, paski. Dodatkowo ciekawie jest to połączone z falbanami i moimi ukochanymi koronkami i tworzy lubiany przeze mnie styl romantyczny.

Pamiętam dobrze, że w latach mojej młodości modne były sukienki zapinane z przodu na guziki. Zawsze taką chciałam mieć i teraz będzie ku temu chyba okazje gdyż ten model wrócił do łask. Super, to na pewno znajdzie się na mojej zakupowej liście.

Nasza polska jesień nie zawsze jest ciepła i słoneczna dlatego dobrym rozwiązaniem będzie sukienka dzianinowa.  Są one bardzo wygodne

i dostępne są w wielu kolorach i fasonach.W połączeniu z fajnymi butami będzie dobrym rozwiązaniem na wyjście do kina  czy do  znajomych.

Nowością, która bardzo mnie zaskoczyła to były sukienki bieliźniane. Moim zdaniem wyglądają one jak lekka koszulka nocna i raczej nie odważyłabym się jej ubrać na jakąś większą uroczystość. Ale przyznać muszę, że są bardzo ładne i bardzo kobiece.

Sukienka do pracy

W pracy trzeba się dobrze prezentować, a sukienka sprawi, że będziemy wyglądały elegancko i z klasą. Elegancka sukienka na jesień 2018 to sukienka z kołnierzykiem. Nie musi to być jednak tradycyjna mała czarna z białym kołnierzykiem. Może to być też kołnierzyk kolorowy.

Drugą propozycją są sukienki skórzane. Jest to nowy trend i jest on z powodzeniem promowany przez największe domy mody.  Są one bardzo eleganckie i kobiety dobrze w nich wyglądają. Taka skórzana mała czarna  będzie idealnym rozwiązaniem na spotkanie biznesowe czy nawet późny biznesowy lunch.

Z informacji, które uzyskałam wynika, że całą jesień mogę swobodnie przechodzić w różnego rodzaju sukienkach. Na każdą pogodę i na każdą okazję znajdę idealny model, który skutecznie podkreśli moją urodę. Wniosek z tego jest taki, że fajnie jest być kobietą tej jesieni.

 

 

Rekomendowane artykuły