Co kupić dziecku na urodziny

Co kupić dziecku na urodziny

Prezent urodzinowy dla dziecka powinien przede wszystkim być dopasowany do jego wieku oraz umiejętności. Na szczęście, znacząco zmieniło się nastawienie co do tego, że dobre prezenty dla dzieci to tylko pluszowe misie i lalki barbie. Oczywiście, takie prezenty są uniwersalne i nigdy nie wyjdą z mody, jednak warto też sprawdzić inne opcje, z których maluchy z pewnością także będą zadowolone.

Gadżety dla najmłodszych

Małym dzieciom, z okazji urodzin, można podarować coś, co będzie związane z zabawą, jednak nie będzie to tradycyjny miś – coś, co w jakiś sposób będzie się wyróżniało na tle tradycyjnych zabawek. Można chociażby zdecydować się na inny wariant maskotki (np. grająca, szumiąca), z elementami które zwrócą uwagę malucha. Ostatnimi czasy hitem był także wąsaty smoczek. To nietypowy gadżet, który przyda się maluchom, a do tego będzie je także stymulować do zabawy.
Przez to, że małe dzieci nie mają jeszcze ukształtowanych zainteresowań i hobby, można podarować im coś ogólnego. Świetnym pomysłem na prezent są chociażby miękkie pluszowe poduszeczki, ponadto będziemy mieć pewność, że wybrany przez nas prezent jest praktyczny.
Najlepiej jest jednak zapytać rodziców solenizanta, czego tak naprawdę potrzebują, ponieważ tylko wtedy prawdopodobieństwo wręczenia złego podarunku spadnie do zera.

Gadżety dla nieco starszych dzieci

Wybór prezentu dla nieco starszych dzieci jest nieco łatwiejszy i pozwala na większe szaleństwa. Wiele ciekawych gadżetów można znaleźć w sklepie internetowym 4gift.pl, wybór gadżetów na tej stronie jest bardzo duży, przez co można pokusić się zarówno o standardowe prezenty, jak i o wyjątkowe i nietypowe.

Urodziny są dobrą okazją do tego, by wręczyć nieco starszemu dziecku coś związanego z ich ulubionymi bajkami bądź aktywnościami. Pomysłów na pewno nikomu nie zabraknie, w tej sytuacji wystarczy podpytać rodziców malucha. Warto zainteresować się także podarunkami w stylu kolczyki, biżuteria czy inne rzeczy, które mogą stanowić pamiątkę na całe życie.

Rekomendowane artykuły