Wyjątkowa biżuteria zaręczynowa

Perfekcyjne zaręczyny wymagają nie tylko odpowiedniej oprawy, ale też wyjątkowego pierścionka. Pierścionki zaręczynowe z brylantami są tym, o czym będzie marzyła każda kobieta. Są one symbolem miłości, mają dużą wartość, także symboliczną. Zaręczynowy pierścionek z brylantem powinien być wyjątkowy, niepowtarzalny i wybierany ze szczególnym uwzględnieniem osoby, która będzie go nosiła.

Wybór pierścionka zaręczynowego

Są różne modele pierścionków zaręczynowych z brylantami. Istotny jest sposób wyeksponowania kamieni, sposób ich osadzenia oraz ilość i wielkość. Do wyboru są trzy rodzaje złota: białe, żółte i czerwone. Największym powodzeniem cieszą się pierścionki zaręczynowe z brylantami osadzonymi w żółtym złocie, które pasują do pań w każdym wieku i do każdego odcienia skóry.

Cena pierścionka z brylantem jest uzależniona od wielkości kamieni oraz masy i jakości złota. Chcąc wybrać ten jedyny pierścionek spośród kilku, należy porównać modele o niemal identycznych parametrach. Bierze się pod uwagę ilość i masę kamieni, ich kolor, jakość szlifu, oraz ich czystość.

Wybór modelu pierścionka zaręczynowego z brylantem to nie wszystko. Należy jeszcze dopasować odpowiedni rozmiar, który będzie pasował na określony obwód palca.

Dlaczego pierścionki zaręczynowe z brylantami są najpiękniejsze?

Przysłowie mówi, że brylanty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Kojarzą się z luksusem i wyjątkowo pięknie wyglądają na dłoni. Swój niezwykły blask zawdzięczają specjalnym rodzajom szlifu. Brylanty posiadają dużą wartość, więc pierścionki zaręczynowe z brylantami są dopracowane, wykonane perfekcyjnie i gwarantują ponadczasową elegancję i styl. Biżuteria z brylantami to klasyka, która pasuje do wszystkiego i jest zawsze na czasie.

Styl pierścionka zaręczynowego z brylantem

Istnieje wiele wzorów, począwszy od minimalizmu, do modeli, gdzie brylanty występują wśród innych kamieni. Pierścionki bardziej nowoczesne nadają się do noszenia na co dzień. Ze względu na wyjątkowy charakter biżuterii zaręczynowej, dobrze jest postawić na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody.  Dla kobiety która lubi biżuterię kolorową, można wybrać brylant połączony z szafirem lub szmaragdem. Istotne jest, aby oprawa eksponowała te wyjątkowe klejnoty.

Pierścionek zaręczynowy to biżuteria na całe życie i z tego względu jego wybór to prawdziwe wyzwanie. Jeśli jednak dostępne modele nie spełniają oczekiwań, warto pomyśleć o zamówieniu takiego pierścionka. Koniecznie trzeba uwzględnić to, co podoba się ukochanej.

Rekomendowane artykuły