Zbliżające się wydarzenia w klubie Studio

Zbliżające się wydarzenia w klubie Studio

Klub Studio jest zarządzany przez Fundację Studentów i Absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej „Academica”. Od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wielu grup społecznych oraz osób w różnym wieku. To miejsce gromadzi również ogromną liczbę muzyków oraz artystów, którzy coraz chętniej przybywają tam, aby promować swoje nowe utwory.

Najbliższe wydarzenia w klubie należącym do AGH

Klub Studio w Krakowie gromadzi wiele wspaniałych zespołów, które z pewnością spowodują, że mury klubu zapełnią się po brzegi. Wiele artystów gromadzi się tam w celu promowania nowych płyt i utworów oraz po to aby grać liczne koncerty.  Oto zbliżające się wydarzenia, na które warto nabyć bilety przez Internet:

  • Katarzyna Nosowska

Ta wspaniała piosenkarka w 2018 roku wydała ciekawą książkę pod tytułem „A ja żem powiedziała…”, która opowiada o jej karierze na polskiej scenie muzycznej.  W 2012 roku uzyskała aż sześć nominacji o Fryderyków. Na rok 2018 piosenkarka zaplanowała długą trasę koncertową, na którą bilety są dostępne  pod adresem https://ticketclub.pl/miejsca/klub-studio-krakow-2/ . Katarzyna Nosowska zaistniała na polskiej scenie muzycznej w 1989 roku. Przez długi czas unikała solowych występów i współpracowała z zespołem Hey, gdzie pełniła rolę wokalistki.

  • Sławomir Zapała

Przez wiele lat w bardzo szybkim tempie rozkwitała jego kariera aktorska i zdecydował się wystąpić w takich produkcjach, jak między innymi : Ojciec Mateusz, Czas honoru, Hotel 52, czy Pod mocnym aniołem. Jego talent można było również podziwiać na deskach wielu teatrów w Polsce. Mimo dużego doświadczenia w telewizji Sławomir ukończył szkołę teatralna w Krakowie dopiero w 2016 roku. Wiele utworów Sławomira Zapały w bardzo szybkim tempie zajęło czołowe miejsca na listach przebojów, a można również je usłyszeć w wielu stacjach radiowych. Muzyka grana przez Sławomira skupia ludzi w każdym wieku oraz o różnych poglądach, a to naprawdę trudne w dzisiejszych czasach. Bilety online na koncerty Sławomira w klubie Studio również są dostępne online.

To najciekawsze wydarzenia, które planowane są w najbliższym czasie w murach klubu Studio w Krakowie, aby poznać więcej wydarzeń i zarezerwować bilet online warto zajrzeć na stronę bileterii internetowej.

Rekomendowane artykuły