Jak dobrać biustonosz bez fiszbin?

Kobiety coraz więcej uwagi poświęcają odpowiedniemu dopasowaniu bielizny – a w tym, przede wszystkim biustonosza. Dobrze dobrany zapewnia nie tylko wygodę i komfort, ale również większą pewność siebie. Wśród wielu modeli i typów, warto zwrócić uwagę na te, które obecnie podbijają serca wielu kobiet, czyli biustonosze bez fiszbin.

Bez fiszbin – czyli właściwie jakie?

Jeśli któraś z Pań nie odczuła nigdy jak to jest, gdy stalowa fiszbina wymyka się spod kontroli i zaczyna boleśnie uciskać ciało, może ona mówić o prawdziwym szczęściu. Choć pomagają one w podtrzymaniu biustu, fiszbiny mogą skutecznie pozbawić komfortu kobiecie noszącej stanik. Zwłaszcza podczas długiego i ciężkiego dnia, uwierający drut, to ostatnie na co ma się ochotę. Biustonosze bez fiszbin pozbawione są tego problematycznego elementu, a mimo to dobrze dopasowane świetnie podtrzymują biust i dają uczucie prawdziwego komfortu. Wykonane dokładnie z tych samych materiałów co zwykłe biustonosze, mogą być gładkie i bez zdobień, lub bogato obszywane koronką. Wiele wiodących firm bieliźniarskich produkuje swoje biustonosze w obu wersjach, można więc połączyć komfort z wysoką estetyką.

Komu warto polecić biustonosz bez fiszbin?

Początkowo tego typu akcesoria miały na celu podnieść komfort sportsmenek w czasie treningów i zawodów. Obecnie wiele kobiet używa ich codziennie. Piękne biustonosze bez fiszbin możesz znaleźć pod adresem https://mybra.pl/pol_m_Biustonosze_Bez-fiszbin-738.html. Na pewno jest to dobre rozwiązanie dla pań w ciąży i mam karmiących, których piersi są bardzo wrażliwe i potrzebują stabilnego, ale delikatnego oparcia. W zasadzie ten typ biustonosza jest odpowiedni dla prawie każdego typu piersi. Prawie, bo piersi bardzo duże potrzebują jednak mocniejszego i stabilniejszego wsparcia, dlatego panie z dużym biustem częściej jednak wybierają klasyczny biustonosze z fiszbinami, które zapewniają dużym piersiom lepsze oparcie.

Miękki, bawełniany biustonosz w typie sportowym to też idealne rozwiązanie dla kobiet, które używają go w czasie snu. Brak twardych elementów zapewni niezakłócony i wygodny wypoczynek.

Ciekawostką jest fakt, że najbardziej znanym biustonoszem bez fiszbin był biustonosz typu bullet bra, tak chętnie noszony przez Marilyn Monroe, który do teraz jest charakterystycznym elementem stylu pin up. Z kolei koronkowe i delikatne baletki, królują na wybiegach i ściankach całego świata. Pełen komfort nie musi równać się nudzie!

Rekomendowane artykuły