Jak zadbać o urodę i zdrowie w Trójmieście?

Jak zadbać o urodę i zdrowie w Trójmieście?

Sezon letni ustępuje jesienno – zimowej aurze, co nie oznacza wcale, że nie warto w tym okresie przyjechać nad polskie morze. Będąc każdego dnia naprawdę zabieganym człowiekiem od świtu do zmroku, tym bardziej warto postawić na relaks w komfortowym, pięknie i stylowo urządzonym hotelu z rozbudowaną strefą Spa & Wellness. Nawet jeśli poza sezonem pogoda w Gdańsku jest odrobinę mniej kusząca niż latem – dzięki wysokiej jakości zabiegom, siłowni czy też dostępowi do basenu można naprawdę wypocząć, naładować baterie i w profesjonalny sposób zadbać o piękny wygląd.

Polecany hotel z basenem oraz innymi atrakcjami

Jak zadbać o urodę i zdrowie w Trójmieście?Do takich ośrodków, jak chociażby Hotel Number One, warto wybrać się niezależnie od pory roku. Ośrodek ten oferuje aż 450 m2 strefy relaksu, w której można wypocząć i zadbać o swój wygląd. Goście mają do dyspozycji saunę mokrą oraz suchą, a także mogą skorzystać z licznych kąpieli relaksacyjnych, przeciwprądów oraz biczy wodnych. Sporą atrakcją jest też możliwość skorzystania z basenu, na którym obowiązuje limit miejsc, co zapewnia pełnię komfortu. Obok głównego basenu do dyspozycji pozostaje też relaksujące jacuzzi. Dodatkowo dla osób lubiących aktywnie spędzać czas przygotowana została świetnie wyposażona siłownia, gdzie można udać się na trening.

Interesujące zabiegi z zakresu odnowy biologicznej

Oczywiście, ośrodek ten posiada rozbudowaną ofertę zabiegów Spa, dzięki którym można w pełni profesjonalny sposób zadbać o swoją urodę. Ten nowoczesny hotel spa Gdańsk proponuje nam szereg ciekawych propozycji. W ofercie znajdziemy zabiegi nawilżające, takie jak zabieg bankietowy czy też zabieg algowy z komórkami macierzystymi. Z tej kategorii ciekawą propozycją jest też hialuronowo – algowy rytuał nawilżający. Natomiast dla osób, które posiadają skórę wrażliwą, interesujące mogą być zabiegi z kategorii „ukojenie” takie jak lipowy zabieg dla skóry wrażliwej i naczyniowej, czy też kojący rytuał dla skóry wrażliwej. Z kolei posiadaczki skóry tłustej i mieszanej o wiele bardziej zainteresują zabiegi, które mają na celu dogłębne oczyszczenie twarzy.

Jak zadbać o urodę i zdrowie w Trójmieście?A skoro mowa już o odnowie biologicznej, warto zainteresować się ofertą Spa w zakresie detoksu i regeneracji. Zabiegi z serii ProBeActive błyskawicznie poprawiają napięcie i nawilżenie skóry przy jednoczesnym jej optymalnym odżywieniu. Decydując się na taki zabieg w jeden weekend można znacznie poprawić kondycję swojej skóry, nadać jej blasku i tchnąć w nią nowe życie. Na uwagę zasługują też zabiegi liftingujące ACTI-VITA oraz zabiegi na okolice oczu o charakterze przeciwstarzeniowym.

Wybierz się na masaż w Gdańsku

Jak zadbać o urodę i zdrowie w Trójmieście?A jeśli relaks w strefie Spa&Wellness to obowiązkową pozycją w Gdańsku jest też masaż. Masaż klasyczny, sportowy, inspirowany kulturą Dalekiego Wschodu, a może typowo relaksacyjny? Ośrodek w swojej ofercie posiada przynajmniej kilka różnych rodzajów masaży, z których warto zdecydować się chociażby na jeden. Warto też spróbować czegoś nowego jak chociażby masażu kijami brzozowymi, zmysłowego masażu świecą czy też masażu połączonego z aromaterapią.

Rekomendowane artykuły