Gdzie szukać pomysłów na podarunki?

Jakie podarunki dla bliskich?

Podarowywanie prezentów drugiej osobie, jest niezwykle miłym gestem! Chodzi mi o sytuacje zarówno okazyjne, jak i te bez.

Przeglądając ostatnio internet natknęłam się na ciekawe zjawisko, jakim jest: wyszukiwarka prezentowa. Szczerze powiedziawszy nie byłam nawet świadoma istnienia takiego portalu jakim jest Lovvi. Jednak im dłużej i głębiej zapuszczałam się w kolejne strony przeglądarki – zapragnęłam coś komuś sprezentować!

Największym dylematem przed jakim stanęłam, będąc na stronie, był wybór tego jednego, odpowiedniego prezentu. Ilość propozycji, jakimi zostałam zasypana, była tak ogromna, że naprawdę miałam ochotę wykupić większość asortymentu!

Gdzie szukać prezentów?

Możliwość wyboru podarunku, jest tak niesamowita, że zaczynając na przeglądaniu relaksujących masaży w SPA, skończyłam na porównywaniu ofert między skokiem ze spadochronu, a jazdą quadem po bezdrożach. Dodatkowym atutem, jaki towarzyszy kupowaniu takich prezentów (nawiązuje tu oczywiście bardziej do niezapomnianych przeżyć niż do prezentów w formie rzeczy), jest to, że nie mają one konkretnej daty wykorzystania. Ich ważność sięga równo 365 dni w roku! To niesamowite! Jednak tutaj UWAGA. Trzeba być również ostrożnym i świadomym tego, że niektóre upominki w formie przeżyć są bardzo zobowiązane co do warunków panujących na zewnątrz. Przecież nie zdecydujemy się na lot balonem podczas burzy, ani na przejazd sportowym ferrari po oblodzonym torze.  Również żaden z organizatorów atrakcji na to nie przystanie.

Przyjemne wyszukiwanie

Kolejnym plusem, jaki odkryłam jest to, że Lovvi ma suwak cenowy! Dzięki temu jestem w stanie wyfiltrować sobie wszystko prezenty w przedziale cenowym, który najbardziej mi odpowiada. Nie muszę wertować strony na stroną i sprawdzać, czy dalej mieszczę się w budżecie, jaki sobie wyznaczyłam. Dodatkowo, kolejną opcją, która mnie urzekła jest wybór miasta. Za jednym kliknięciem myszki mogę sprawdzić, jakie niesamowite atrakcje oferuje dane miast. Przyznam szczerze, że dla mnie jest to dodatkowy impuls do tego, by wybrać się do danej miejscowości.

Jednak nie są to jedyne pożyteczne opcje, które możemy znaleźć na stronie. Jeżeli chodzi o prezenty, upominki, podarki, niezapomniane chwile – to ja szukam na lovvi.pl i zawsze cos znajduje. Jeżeli kiedykolwiek mielibyście dylemat w wyborze prezentu dla kogoś – polecam przekopać internet w poszukiwaniu prezentowej wyszukiwarki 😊.

Rekomendowane artykuły